| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu prietena mea avem 5 luni impreuna. Peste putin timp vreau sa ii fac o surpriza dupa ceva timp ce nu ne-am vazut.Ma gindesc ceva in genul seara romantica cu luminari, cina romantica, baie romantica, flori; si parca mai trebuie ceva ca sa o las total uimita dar nu am idee; are cineva idee?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Baie romantică, pff. Ce cancer.

Fă-i cina aia, sex, iar sex, sex, și apoi dacă nu lesină, iesiti in mall si ia-i o rochie drăguță.

| Pool77 a răspuns:

laughing))))
Nu pot sa cred ca mai exista fete calora le place asa ceva laughing))))))

| Pudge99 a răspuns (pentru Pool77):

Bl... ai incercat sa-i faci vreodata asa ceva la vreo fata de zici ca nu le place?

| Pool77 a răspuns (pentru Pudge99):

Aaaaa, nu.
Si nici nu am sa fac vreo data laughing