| Rockie a întrebat:

Eu cum ar trebui sa reactionez daca imi prind prietenul sarutandu-se cu cea mai buna prietena a mea? Dar voi cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuie să-ţi spunem noi cum să reacţionezi? Dacă nu şti cum să reacţionezi înseamnă că nu prea îţi pasă aşa de mult, fiecare om o face în felul său. Tu eşti tu? Sau tu eşti restul? De ce e nevoia asta de a face ce spun alţi, eu nu înţeleg. Nu ai o idee proprie?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

O ironie scurtă pe care să o simtă amândoi până la oase, apoi pleacă liniştită mai departe. Cel mai inteligent lucru de făcut.

| vyolycy a răspuns:

Teoretic... i-as da ei o mama de bataia ca sa vad ca ala e prietenul tau si ca ea ar fi trebui sa fie cea mai buna prietena si lui i-as face la fel ce ti-a facut el tie

practic...nu as pune teoria in practica pentru as pic eu de proasta, as faceo pe proasta si m-as comporta cu ei cu mult cinisc ca si cum ar fi normal sa se intample asta.

si gandeste la vorba asta:RAZBUNAREA E ARMA PROSTULUI, DAR E MAI PROST ALA CARE NU SE RAZBUNAEmulta bafta si sper ca ti-am fost de folos

| vykkusor a răspuns:

Tu o mai consideri de prietena? nu cred ca mai are vreun rost nici cu ea, nici cu el... daca de pe acum ti-a facut asa, da mai tirziu? eu daca as fi in locul tau mi-as trai viata mai departe oricit de dureros ar fi, as lupta si as cistiga.Nu dispera, daca asa a fost scris sa fie, inseamna ca e mai bine, Dumnezeu a pus si pentru tine iubirea deoparte, iar la momentul potrivit ti-o va da. bafta.pa

| DrPedobear a răspuns:

O vorba spune ca atunci cand cauti razbunare trebuie sa incepi prin a sapa doua morminte: unul pentru tine si unul pentru dusman.

Se pare ca tu va trebui sa sapi 3...

| Happyness a răspuns:

I`as bate pe amandoi doamne as intra int ro criza de nervi si i`as injura si i`as bate raised eyebrows cum sa faca asa ceva.si u o mai consuideri prietena?laughing

| gabytza_7109 a răspuns:

Sincer nu m-as putea controla si ia-si da cap in cap pe amandoi cu toate ca nu merita, asa persoane merita doar indiferenta, iar tu pe fata ai nu ar trebuie sa o mai consideri prietena pentru ca nu merita decat eticheta de ''parsiva''

| Bianca_papusha a răspuns:

Sincer fata aceea nu se poate numi prietena. Dar sti ii o vorba de cand lumea PRIETENII TE F** PRIMA DATA! daca asa a fost sa fie inseamna ca meriti ceva mai bun decat actualul, si nu uit ce-i al tau e pus deoparte!

| RDancer a răspuns:

Ar trebui sa le ceri explicatii, atat ei cat si lui.
Dar indiferent de ce iti vor spune, o prietena adevarata nu ti-ar fi facut asta, iar prietenul tau inseamna ca nu te iubeste, ori e un afemeiat.