| viorikutza a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca prietenul tau are inca o prietena care este insarcinata?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

L-as intreba pe cand felicitarile, masa si dansul si m-as duce la nunta la brat cu unul ca Brad Pitt!
Superba si zambitoare...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Jet direct!

| Anet a răspuns:

Buna.M-as desparti de el automat fiindca din moment ce a fost cu alta fata si cu mine in acelasi timp e clar ca nu m-a iubit si nu m-a respectat. Daca ar fi lasat-o pe respectiva insarcinata inainte de a fi cu mine, la fel m-as desparti de el fiindca e un copil la mijloc dar cred ca am ramane prieteni.

| Digital112 a răspuns:

L-as felicita...

| FreddieMercury a răspuns:

As manca o lamaie, sa nu mai fiu asa gretoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa ghicesc, u esti amanta insarcinata cu care si-a inselat prietenul prietena? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Însărcinată cu cine? Cu prietenul meu?
Vai, cred că aș face un șoc. Așa ceva e de neiertat. Să se ducă să-și vadă de noua lui familie și să mă lase pe mine în pace!

| viorikutza explică:

Prettyrainbow: da, asa a fost dar el la inceput mi-a zis ca s-a desprtit de ea si ca copilul nu-i al lui...dar la urma sa facut ADN-ul si copilul era al lui...

| viorikutza explică:

Nu-s eu insarcinata, e prietena lui, care erau despartiti cind era cu mine el