| source a întrebat:

Cum ati reactiona daca prietenul/prietena v-ar suna pe la 3-4 dimineata?

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Telefonul meu e pe vibratii non-stop deci nu ar fi nicio problema cu trezitul parintilor. I-as raspunde si l-as intreba daca s-a intamplat ceva deosebit. Daca zice ca doar a vrut sa vada ce fac ii spun ca dormeam, daca s-a intamplat ceva incerc sa il ajut, sa discut cu el. Oricum, m-as bucura sa ma sune, in primul rand ar insemna ca s-a gandit la mine si ca vrea sa vada cum ma simt/ ce fac. Si nu in ultimul rand inseamna ca tine la mine dar asta nu inseamna ca daca nu suna nu ma iubeste. big grin

17 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu m-ar deranja,asta in cazul in care as reusi sa ma trezesc. Poate are nevoie de ajutor,se simte rau, etc, ar fi chiar stupid sa fac atata caz pentru un telefon.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca esti indragostit de cineva esti 24/24 nu intre 9-18.

| TeoPT a răspuns:

As intreba-o daca s-a intamplat ceva, daca a patit ceva etc.
As reactiona normal. Poate ca ar fi stresata si nu poate dormi si nici cu cine vorbi. Sunt mai multe variante.
In orice caz, as reactiona normal.
Bafta

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Eu personal tin telul pe vibratii noaptea deci nu trezesc parintii. si nu m-as supara absolut deloc, plus ca am patit-o la 3 dimineata laughing acum nu m-ar deraja nici daca mi-ar cere ajutorul nici daca pur si simplu zice ca nu poate dormi si vrea sa vb cu cineva big grin

| candygirl a răspuns:

Probabil ca tot ce as spune ar fi niste mormaieli de neinteles si el mi-ar spune ca vorbim cand ma trezesc si ar inchide, iar eu nu mi-as aminti nimic a doua zi laughing).

| katycc a răspuns:

Nu ai specificat din ce motiv, dar eu as fi nedumerita deoarece nu as sti dc a facut asta

| BeBebuu a răspuns:

Cum reactionez in fiecare dimineatalaughing))

| BGI a răspuns:

Foarte simplu. As raspunde si as intreba-o ce a patit de suna la ore dintr-astea astronomice. Daca zice ca are o problema, incerc sa o ajut, daca nu poate dormi si are chef de vorba as tine-o de vorba pana adoarme. Ea e pe primul loc, eu undeva mai la urma.

| emma_6707 a răspuns:

Depinde de ce vrea, si de cat de prost m-am trezit daca are chef de bla blauri inutile si total neinteresante ii explic ca ii inchid pentru ca dormeam si nu am chef sa vb la ora asta, iar el arintelege pentru ca nu suport sa fiu trezita aiurea din somn si de obicei sunt nervoasa ziua respectiva cand se ntampla asta, iar daca e ceva serios normal ca dau somnu de-o parte, dar ii raspund orice ar fi[in cazu in care aud telefonul]

| andra_5121 a răspuns:

Suna l si u la 4 dimineata, si intreaba l daca merge frigideru

| justifyme a răspuns:

Mie mi-ar da dovada de dor si de nesimtire
eu stau cu parintii mei si camerele noastre stau vizavi, deci i-as trezi si pe ei si sunt sigura ca mi-ar confisca telu'
va zic sa nu incercati

| Vladuthz a răspuns:

Depinde de situatie, daca ar fi ceva urgent hai sa zicem ca merge, dar daca e asa doar ca se plictiseste ii inchid telefonul

| lilianac_1986 a răspuns:

Foarte bine as reactiona. Stie ca i-as raspunde la orice ora din zi sau din noapte. Poate ca are nevoie de mine sau pur si simplu vrea sa ma auda.

| Princess_6005 a răspuns:

As reactiona normal. O iubesc. Ma bucur de atenita care mi-o acodra. Poate are probleme si eu tb sa il ajut.

| silviu766 a răspuns:

Pai...asi reactiona normal...si cred ca ar trebui sa fie ceva cam grav. daca nu nu m-ar fi sunat la ora asta

| SloOpY a răspuns:

"stiu ca ti-e dor de mine dar nu e totusi cam tarziu?"

| Sallmamtuns a răspuns:

I-as zice dorm!