| Anonima123456dd11 a întrebat:

Eu il plac si el ma place dar nu suntem împreună încă. Cum pot sa il excit?( fara prostii)Dacă dansez pe el se excita?

8 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Să dansezi pe el ca să îl exciţi? Ştii că scopul a astfel de "joculeţele" este de a întărâta partenerul pentru a face sex, nu? Aşadar, pentru a-l excita, ca preludiu, merge să îi dansezi în poală, să îl săruţi, să-l mângâi in părţile intime, sau să îi faci o felatie...

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sa dansezi pe el nu ti se pare o prostie? Daca nu sunteti impreuna ce rost are?

| Anonima123456dd11 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Nu suntem pentru ca i-am spus "nu" anul trecut cand m-a intrebat...atunci nu imi plăcea de el.Anul asta cand am aflat ca încă ma place am inceput sa l plac.Nu suntem împreună, dar suntem foarte apropiati.

| Romanul86 a răspuns:

Fi feminină, îmbracă-te elegant, fi săxy.

| sylviu3777 a răspuns:

Cauti un trunchi de copac privat, si dansezi acolo

| Anonima123456dd11 explică (pentru sylviu3777):

Am uitat sa rad.Scuze

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima123456dd11):

Nu e nimic, se mai intampla