| MinionDodo a întrebat:

Eu il plac, si stie asta. Imi spune mereu ca e indragostit de alta fata, imi vorbeste de ea, dar cand suntem doar noi doi ma tine de mana si ma ia in brate si vorbeste cu mine, dar in rest nu prea vorbim. Adica ii mai scriu eu si imi raspunde dar el nu imi scrie niciodata primul. Ma place? Nu ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa te placa si sa vrea ca tu sa fii geloasa pentru ca el iti vorbeste de fata aia. Sau nu reuseste sa te refuze ca ii este frica sa te raneasca prea mult!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa te placa si sa vrea ca tu sa fii geloasa pentru ca el iti vorbeste de fata aia. Sau nu reuseste sa te refuze ca ii este frica sa te raneasca prea mult!

| sweetangels a răspuns:

Buna! Ti-a zis pe cine iubeste, e posibil sa te placa dar nu suficient de mult pe cat iti doresti. Poate i s-a urcat la cap tocmai pentru ca stie ca il placi dar nu are curaj sa te refuze si o lungeste cu tine pana cand il va baga respectiva de care e indragostit in seama. Parerea mea...nu merita sa iti irosesti din timp si sa te gandesti la un viitor alaturi de el (decat daca vrei sa stea cu tine din 'obisnuinta').

| dana12848 a răspuns:

Daca spune ca ii place de alta nu-i clar? poate in bratele tale doar se consoleaza. oricum e un idiot daca face asta

| cristi62 a răspuns:

Sa nu se joace cu tine!