| Alexander1999 a întrebat:

Eu iubesc o fata de la mine din scoala. In ore ma mai uit la ea sa vad ce face apoi sunt atent la ora si se uita la mine si cand a vazut ca am observat ca se uita la mine zambeste si face un gest ciudat. In pauze se uita la mine apoi se duce la un coleg si il ia in brate si il pupa! Ce credeti? Dau FUNDOI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e genu' de fata care vrea sa aiba toti baietii la picioare.Si vrea ca tu sa fii inca o "victima",de aia iti capteaza atentia cu privirile ei "dulci".N-o lua in seama, las-o sa "fiarba", sa isi dea seama ca tu nu esti o jucarie si ca nu te lasi cucerit de o fata care in ore iti face tie ochi dulci si in pauze sare in bratele tuturor baietilor.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca e genul de panarama care manipuleaza si santajeaza emotional la ordinea zilei. Una normala la cap ar fi intrat in vb cu tine sa afle ce si cum.

| Soreatsa a răspuns:

Eu zic ca si ea te place.Dar daca face gesturi din astea nu cred ca este idicat sa ai o relatie k ea.Decat daca vrei sa stai k ea 10 zilelaughing)

| Gur1tza a răspuns:

Vede ca esti interesat de ea si ca sa se convinga mai bine face in asa fel sa vada daca esti gelos pe ea. la fete insemna ceva asta.