| 665577 a întrebat:

Eu iubesc o fata ea e colega mea de clasa.CUM SAI SPUN CA O IUBESC?

4 răspunsuri:
| Everything a răspuns:

Pai si eu sunt intr-o situatie similara(imi place de colegul meu) si sincera sa fiu tot ce trebuie sa faci e sa fii dragut cu ea, sa ii acorzi atentie, adica daca vrei sa iasa ceva trebuie sa o lasi sa vada ca e mai presus decat celelate.Ii zambesti, etc...merge mai mult ca sigur si dupa poti sa-i spui fara probleme ca iti place de ea...nu inainte! Succes!happy

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Pai daca o iubesti cu adevarat spune-i, fara ocolisuri, risti sa ti-o fure altul.
Trebuie sa risti, ia-ti inima in dinti si spune-i ce simti pentru ea. Daca primesti un raspuns negativ este problema ei ca nu apreciaza.
Succes sper ca te-am ajutat cat de cat!big grin

| ny098 a răspuns:

Daca esti timid si nu vrei sa-i spui direct arata-i asta prin mai multe gesturi!

| veniti63 a răspuns:

Pur si simplu... dar te sfatuiesc ceva niciodata sa nu ii zici asta pe facebook sau messinger..intr-o zi de scoala.o duci intr-un loc mai retras si ii zici ca ti foarte mult la ea!