| alexxa_7522 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa.Cum sa ii spun? thinking

Răspuns Câştigător
| CapshuniK_2091 a răspuns:

Vezi daca si el te place, discutati, analizeazal in momentu in care vorbeste cu tine...etc. Esti fata, deci iti poti da seama daca te place sau nu.

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa-ti faci un discurs pentru ca il vei schimba de 100 de ori pana atunci. Ii poti spune ceva de gen :
"Buna, am ceva sa-ti spun. Sti... imi place de tine. "
Il poti schimba, e alegerea ta.

| pissi_8742 a răspuns:

Direct

| Alecsa11 a răspuns:

Asigura-te intai ca exista o sansa sa te placa si el. Altfel, o sa te refuze asa, naspa, si o sa ramana o atmosfera ciudata. Mai ales ca e in clasa cu tine si sa te simti tare prost dup-aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari pe elbig grin

| CristiPalidu a răspuns:

Eu zic sa fi sincera si sa-i spui pur si simplu ca-l placi
Asa e cel mai bine