| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu iubitul meu en iubim extrem de mult da intr-o seara mi-a propus ceva si eu nu i-am raspuns pentru ca nu prea am inteles. deci. stateam in pat si :

el: te iubesc extrem de mult si nu vreau sa pleci niciodata de langa mine.
eu: si eu te iubesc.mult mult mult.

dupa ne-am sarutat si el o venit peste mine si neam imbratisat si etc...

el: ai rezista sa stam o zii intreaga numai in pat fara sa facem altceva.
eu: normal ca da. dc vrei sa stam doar in pat?
el:pai uh nu vrei?
eu:ba da...si ce vrei sa fakem in pat?
el: pai ne sarutam, ne jukam cu friska, ne jucam.

deci an pomenit nimic de a face dragoste sau sex cum ii spun alti iar eu m-am bucurat putin ca nu se grabeste da am asteptam sa fie si mai romantik...

eu: da ar fi frumos.

dupa ne-am batut cu frisca, am facut baie in frisca, am facut si abie impreuna da cu sutien si chiloti pe noi. logi. dupa mi-a propus asa:

el:Ne pitim unul de altul prin plapuma, vrei?
eu:?

eu n-am spus nimic pentru ac nu am inteles nimic. dupa cateva secunde am zis:

eu: da sigur

apoi el s-a dus sub plapuma si ma tot pipaia ca si cum mar cauta...

el: team gasit!

si a inceput sa ma sarute aproape peste tot. si dupa a zis ca i randul meu si i-am zis cas obosita pentru ca nu staim ce trebuie sa fac intelegeti?

deci ce inseamna sa ne pitim sub plapuma?

12 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Va spun eu cati ani are.are 12 ani si e in clasa a5a...deci ganditi`va ce fac in ziua de azi copii de 12 ani in loc sa isi traiasca copilariaoh go on...

frate ce a ajuns lumea asta

| ioana_6604 a răspuns:

Ceea ce a facut el cu tine asa trebuia sa faci si tu sau puteai sa il intrebi la ce se refera. Insa dupa cate ai spus tu aici el ar vreau mult mai mult decat sa va sarutati si sa stati in pat acum depinde si ce varsta aveti.

| MeLLa_2137 a răspuns:

Buna!
Pai sa va ascundeti,sa va jucati sub plapuma, sa va sarutati, sa va imbratisati...

| danypoli95 a răspuns:

Baiatul vroia sa iti zica sa faceti sex dar ii era rusine si incerca sati zica mai pe ocolite.

| Andreea357 a răspuns:

Am 17 ani ...si el 18 si nu mai sunt virgina de mult de la 15 16 ani

| Andreea357 a răspuns:

Nu am 12 am 17 am implinit azi ...si in loc sa ma contrazici mai bine miai ura la mult ani... uitate la alta intrebare in care am spus ca am 16

| DanielDaniel13 a răspuns:

Asculta melodia propuneri indecente si o sa intelegi.

| Cosmin_5281 a răspuns:

Cred ca sex big grin sau dragoste happytongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica stii u.sarutari,mangaieri alea alea pe acolo, unu altuia pana se ajunge la. punctul culminanthee hee.dar daca nu eti pregatita pentru acel lucru, doar saruturi si mangaieri:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca doare prostia, te rog sa nu urli, mi-ar sparge timpanele!

| TheLastSong a răspuns:

Sa stati sub patura :\.
a se piti = a se ascunde
Te superi daca te inteb cati ani ai [curiozitate]?

| mitzy99 a răspuns:

O vrut sa tzio traga la galeata laughing