| mariaaaaaaaaaana a întrebat:

Eu si iubitul meu am intrat intr un grup de prieteni printre care un calt cuplu pe care il stim dinainte. faza e ca mergem cu totii cate 10 insi la gratare, si asa a inceput sa mi placa de tipul din cuplul respectiv.in seara asta am fost toti la un baiat acasa si tipul ala gen statea cu mine in casa desi toti erau afara.ii filma pe aia cum dansau si dupa venea la mine sa mi arate, scruma tigara si gen scrumiera era pe canapea in dreapta si el statea in stanga mea si a pus mana de vreo 3 ori pe mine gen sa ajunga la scrumiera.acum nu stiu daca mi se pare.el are o relatie de 3 ani cu tipa aia.nu stiu ce sa fac sa vorbesc mai mult cu el.imi place mult.tin sa mentionez ca am 17 ani si prietenul meu 19 la fel si tipul ala cu prietena lui.as vrea gen sa stiu daca ma place sau ceva.adica mereu se aseza langa mine si parca voia sa ma atinga pe abdomen intentionat cand scruma. bineinteles ca in momentele cand privirile ni se intalneau eu ma uitam atent la el dar si el la fel.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul e poligam ca doar nu o sa mori cu iubi tau mai ales la varsta ta sa visei la asa ceva e sf, era o dorinta sexuala fizica, posibil arata bine acel baiat si erai la ovulatie si aveai chef de sex cu el, sa ne urmam animalul din noi sau sa il reprimam? reprimarile duc la frustrari in timp, depresie, nervi etc

la varsta ta sa te minti ca esti monogama e o prostie

| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape in mod sigur doreste sa intretina contacte sexuale cu tine insa nu datorita faptului ca te-ar iubi ci doar din motivul conform careia orice barbat si-ar dori sa aiba o aventura de natura sexuala cu o fata/femeie catusi de cat agreabila. Depinde doar de tine in ce mod va evolua relatia dintre voi in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot nu mai esti atras de iubitul tau de ce nu va despartiti? Dupa vezi tu ce se intampla sau ai nevoie de rezerve ca la stilou?

| Codecs a răspuns:

O aventura poate sa iasa din asta nimic mai mult! nu daca relatia si iubitul stabil pe una ce nu sti daca va urma si cat va dura!

| andradadecu a răspuns:

Nu te risca pentru ca vrea doar o aventura. gandeste-te, daca o inseala pe prietena lui pentru tine, crezi ca ii va fi greu sa te insele si pe tine?

| Iancu_Lauclau_1996 a răspuns:

Este doar atractie fizica...