| Andreutza184 a întrebat:

Azi am fost impureuna cu o prieten(N) si un baiat...tot prieten.Si cand stateam pe un balansoar si a venit un baiat tare dragut care s-a pus pe alt balansoar la cativa metrii distanta de noi.Si am observat ca se tot uita in directia noastra.Am plecat si a venit dupa noi.Sincera sa fiu eu si N ne tot uitam dupa el.La un moment dat eram pe o banca eu, N si prietenul nostru eram pe o banca la umbra iar cel dragut se aseza pe o banca distanta.Eu m-am intors cu spatele la el, si s-a asezat pe o banca din partea opusa(adica in directia in care ma uitam eu)apoi m-am intors si s-a pus inapoi pe celealta banca.Si se tot uita la noi, si cand ma uitam si eu la el.Si cand ni se intalneau privirile zambea.Si un detaliu NU NE CUNOASTEM.Ce ziceti ca s-a intamplat? Oare s-a uitat la mine sau la N?

6 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Un singur cuvant am de spus. Weird!

| bobik91 a răspuns:

Cu siguranta se uita la tine. daca il mai vezi vreodata nu mai ezita si vorbeste cu el. parerea mea e ca nu trebuia sa il tot eviti in momentul in care se muta de pe o banca pe alta si se uita la tine. trebuia sa mergi si sa vorbesti cu el.

| adelina899 a răspuns:

Eu in locu tau m`as fi bagat cu el in seama mai ales daca era dragut love struck. In legatura cu intrebarile thinking se sa se`ntample laughing a pus ochii pe voi sau pe una din voi iar daca zici ca iti zambea si te privea inseamna ca la tine se uita asta daca nu facea acelasi lucru si cu "N'" happy

| Costin_Tiberiu_1996 a răspuns:

Fara suparare da poate se uita la prietenul tau.

| Anonima02 a răspuns:

Eu cred ca s-a uitat la tine poate ca te-a mai vazut pe undeva si i-ai placut

| petrupetru99 a răspuns:

Normal ca...se uita la tine...