| Alin_4265 a întrebat:

Eu si prietena mea am avut primul contact sexual. ea a sangerat... a durut-o burta 4 zile. iar acum (a 6 a zi) au apucat-o niste dureri d burta... ea crede ca este menstruatia pntru ca ei nu-i vine regulat niciodata si nu stie exact.(ultima data venindu-i in luna mai). sa specific ca prezervativul nu s-a rupt, nu am ejaculat in ea. e vreo posibilitate sa fie gravida? am nevoie de un raspuns urgent.multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| UPT a răspuns:

Daca de la inceput ai folosit prezervativ, 100% nu este gravida. Poate ai avut-o prea mare pentru locul in care ai introdus-o. Daca nu ii vine ciclu in 2 zile de cand au apucat-o durerile, sa mearga urgent la un doctor. Sa nu aibe ceva rupt inauntru.

9 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Buna. daca ai folosit preervativu nu trebuie sa va faceti griji mai ales daca acesta nu s-a sparthappy poate sa fie din cauza menstruatiei. daca intr-o saptamana nu ii vine trebuie sa se duca la un control ceva sa nu fie ceva grav doamne fereste...nu trebuie sa ii fie frica ca afla ai ei.are peste 14 ani si asa la control se poate duce oricine happy

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Nu cred ca poate ramane gravida, dar mai bine ati trece pe la ginecolog, nu se stie niciodata!winking

| YoYo98 a răspuns:

Daca ai facut sex anal e posibil

| Bublic a răspuns:

Da citzi ani are?

| Alin_4265 explică:

Da de la inceput am folosit prezervativ.trebuie neaparat sa mearga la doctor? ii e frica...rusinee sa mearga.plus d asta nu vrea sa afle si parintii...nu isi poate reveni singura?

| Alin_4265 explică:

16 ani...

| Alin_4265 explică:

16 ani.

| Alin_4265 explică:

As vrea raspunsuri corecte nu glume proaste happy

| Alin_4265 explică:

Ia venit azi.s-a linistit.totul este normal acum! Va multumesc! happy