| Wardenitza lu Warden a întrebat:

Eu si prietenu meu suntem de 4 luni [ sad] am inceput sa ne certam.nu ma ma alinta nu-mi mai spune ca ma iubeste cum facea inantesad. mi-e dor de el. tin al el si nu vreau sa ne despartim dar :-s. ce sa cred? ma mai iubeste? iubeste alta fth? s`a plictisit de minehappy? uneori parca tine mai mult cu prietenii lui decat cu minesad

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Degeaba ne intrebi pe noi, ideal este sa vorbesti cu el personal si poate vei afla ce simte pentru tine.

| madagascar a răspuns:

Pai daca ti-a spus in trei zile te iubesc e clar, mai bine te ignora la inceput va cunostea-ti si dupa aia treceati la giuguleli.vai de capul vostru, vreti te iubesc in trei zile, in alte trei in pat si dupa aia vai de ce nu ma mai iubeste, trezirea. voi copii din ziua de azi nu stiti ce inseamna te iubesc, o spuneti asa gol si sec si vi se pare ca vai ce relatie am da sti stam de trei zile impreuna.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai. am patit si eu ca tine sad

e plictisit de tine. sau chiar poate are pe altcineva.

vorbeste cu el. si lamureste problema. nu merita sa suferi pentru el. o relatie are nevoie de doi.

:Xpuup bafta :X

| Norveg a răspuns:

Te inteleg... dar asta e stii km sunt baietii, incearca sa vorbesti cu el iar daca evita sau te intreaba de ce spune-i ceea ce crezi, intreaba-l ce il doare si...va fi binewinking succes :*