| Cinderella_3170 a întrebat:

Hei. Am facut dragoste cu prietenul meu. Ne-am protejat bineinteles. Am folosit prezervativul corect. Dar totusi am o neliniste. Se poate ca sperma ca iasa pe langa prezervativ? El si-a scos penisul exact dupa ce a ejaculat. Am simtit ca eram uda acolo jos. Amandoi suntem de parere ca era doar de la mine. vreau sa stiu voi ce parere aveti. Va roooog.

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

E normal sa fi uda acolo. De la lubrifiantul de pe prezervativ si de la secretia ta vaginala. Nu ai de ce sa te ingrijorezi. Daca nu erai uda acolo penisul nu mai aluneca si era mai mult un chin sexul decat o placere

5 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Din ce-mi spui tu nsu sigura daca el chiar a ejacuat in tine sau ear din tine... Fa un test de sarcina nu te lua dupa auzite ...fi uh sigura! Noi nu-ti putem confirma sau infirma asa ceva!

| Anablondyi a răspuns:

Pai da e doar de la tine daca v-ati protejat e suepr okwinkingwinking dar.depinde si de ce pozitie ati avut pentru ca in unele e si posibil sa cada sperma la tine totusi daca esti prea stresata nu rezolvi nimic daca te-ai protejat nu ai cum sa patesti nimicwinkingwinking

| xXx_6966 a răspuns:

Cand faci sex vaginul se umezeste. daca vatzi protekat n-ai pentru ce sa-ti faci griji.

| claudia_6048 a răspuns:

Nu staai linistita nu s-a intamplat nimic neobisnuit si prezervativele nu au cum sa iasa pe langa din moment ce l-ati aplicat conform normelor happy

| Cinderella_3170 explică:

Pozitia clasica a misionarului big grin