| anonim_4396 a întrebat:

Eu si sotul meu ne dorim foarte mult un copil, dar nu am ramas insarcinata...
Ce putem face?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Faceti-va analize! Daca totul e ok, la amandoi, continuati!
Daca nu, in functie de problema/problemele pe care doar medicii specialisti o/le pot identifica ( daca sunt!) veti primi tratament, solutii, indicatii!

4 răspunsuri:
| samur1 a răspuns:

Depinde. daca nu se poate nici prin tratament medical infiati unul! nu va canalizati doar pe ideea ca nu puteti avea copii, va consumati energia si apar discutii si intervine infidelitatea...

carla
| carla a răspuns:

Pai fie sa mai incercati, fie printr-o mama surogat dar nu stiu daca la noi este valabila treaba, fie sa adopti un bebe. In orice caz iti doresc sa ai parte de multi copii.

| Mo a răspuns:

mergeti la doctor si faceti cateva analize.

| nicky a răspuns:

Faceti niste analize dar de cat sa faci inseminari artificiale care sunt si alea riscante mai ales pentru copil mai bine infiaza unul