| anonim_4396 a întrebat:

Eu si sotul meu ne dorim foarte mult un copil, dar nu am ramas insarcinata...
Ce putem face?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Faceti-va analize! Daca totul e ok, la amandoi, continuati!
Daca nu, in functie de problema/problemele pe care doar medicii specialisti o/le pot identifica ( daca sunt!) veti primi tratament, solutii, indicatii!

4 răspunsuri:
| Mo a răspuns:

mergeti la doctor si faceti cateva analize.

| nicky a răspuns:

Faceti niste analize dar de cat sa faci inseminari artificiale care sunt si alea riscante mai ales pentru copil mai bine infiaza unul

carla
| carla a răspuns:

Pai fie sa mai incercati, fie printr-o mama surogat dar nu stiu daca la noi este valabila treaba, fie sa adopti un bebe. In orice caz iti doresc sa ai parte de multi copii.

| samur1 a răspuns:

Depinde. daca nu se poate nici prin tratament medical infiati unul! nu va canalizati doar pe ideea ca nu puteti avea copii, va consumati energia si apar discutii si intervine infidelitatea...