| xoxo16 a întrebat:

Eu sunt balanta, iar iubitul meu este berbec. Ne potrivim? Nu vreau linkuri de pe net, vreau pareri personale.

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

Pai daca crezi in "stele" sau macar te influenteaza catusi de putin, iti pot spune doar ca va completati :). Eu sunt in aceeasi situatie doar ca eu sunt berbec si el e doar crush. :)) Si chiar acum 2 zile am citit despre zodiile noastre si pentru o relatie de durata, el trebuie sa mai cedeze iar tu sa te mai dai si dupa el :)). Intr-un cuvant este nevoie de niste mici compromisuri iar totul va fi ok. Daca vrei sa citesti mai mult uite un link care pot spune ca e super bun :)) http://horoscop.rol.ro/compatibilitati-zodii/Berbec-Balanta :D.
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna :)!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yay000 a răspuns:

Mai intâi vezi şi tu dacă e normal ai ce discuta cu el şi stabileşte tu dacă vă potriviţi.Nu mereu zodiacul e corectbig grin.