| Dawson_Kiara_1991 a întrebat:

Barbat varsator,femeia berbec sau invers. Fara linkuri, doar pareri personale happyMerita sau nu? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| RobinWalker a răspuns:

Am un verisor care e varsator si prietena lui e berbec si se inteleg perfect. Sunt de 6 ani impreuna. Rar de tot se cearta si cand se cearta, se impaca repede. Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Eu sunt berbec si ma inteleg cu toata lumea indiferent de zodie atata timp cat exista bun simt, respect si omenie

| mixxjim a răspuns:

Sau invers nu e tot aia happy femeile si barbatii din aceeasi zodie nu sunt la fel. adica o femeie varsator nu e la fel cu un barbat varsator. in plus, zodia nu e totul, conteaza foarte mult si genele dar, mai ales, educatia happy deci nu te conduce doar dupa asta, ca-ti poti lua o mare teapa, in ambele sensuri. fii deschisa si tine cont de toate detaliile pe care le vezi, zodia e spre ultimul lucru care conteaza

| marcela290 a răspuns:

Daca se inteleg bine si nu exista certuri sau neincredere nu stiu ce legatura ar avea zodiile happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru marcela290):

Tu nu te-ai regasit in descrierea zodiei tale?

| MauiStatue a răspuns:

Parerea mea personala zodiac = bullshit!
Daca te intelegi bine cu acea persoana, te completeaza si afli ca este o zodie incompatibila, ce faci? ii dai papuci din cauza zodiacului? Conteaza caracterul, sufletul mai omule.

| MauiStatue a răspuns:

Tu crezi ca toate persoanele cu zodia X iubesc cainii? Ca fiecare zodie are atuurile sale? Si daca nu au aceleasi preferinte ca ale tale, gata sunt incompatibili? Cel mai important atuu este iubirea. Daca nu il are, poata sa ii placa si dinozaurii ca degeaba este o zodie compatibila. Zodiacul chiar nu are de-a face cu personalitatea omului. Sunt generalizari care se intampla la unii oameni si se numeste coincidenta. Ce au de-a face stelele cu viata omului de pe Pamant? Nimic.
Nu sunt varsator happy vezi ca te inseli? Personalitatea mea nu prea coincide cu ce scrie in horoscop tongue

| Cllausz a răspuns:

Daca te bazezi doar pe caracteristicile fiecarei zodii sa stii ca e important si ascendentul. Oricum, vorbind din experienta proprie, eu sunt varsator si prietena mea e in zodia berbec. Suntem impreuna de mult timp si totul merge din ce in ce mai bine. E relatia cautata de mine dintotdeauna. Deci, da, sunt sanse mari insa iti recomand sa te bazezi cel mai mult pe propria intuitie in alegerea pe care o vei face. Bafta!