| mjalex98 a întrebat:

Eu sunt cu o fata, dar ea e cam timida si eu as vrea sa o sarut dar ea se teme ma puteti ajuta ceva sugestii?laughingrolling on the floor

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexaaa a răspuns:

Buna! nu este o metoda mai buna sa o convingi ca nu va muri de la un sarut.decat sa o saruti. spune-i ca nu are de ce sa se teamawinking. e doar un sarut cu iubitul eiwinking. daca nu merge asa, in timp ce vb subiectul "relatia voastra"... spune-i ce frumoasa este, sau cateva complimente, si vei vedea ca se va topi, si va cedawinkingdupa ce o vei saruta, si ea se va intreba dc i-a fost frica de un lucru asa frumos cum este sarutul.succes!

| lOllipOp a răspuns:

laughingVreau sa-mi fac o prietena da nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mine.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa fii foarte, foarte tandru.Si multa blandete.Cand vei incerca si a doua oara va ceda mai usor.Asta numai daca i-a placut prima oara.Succes.

| Doddel a răspuns:

Ce **** mea frate? Sunteti retardati? Sunteti impreuna si unul dintre voi se teme sa se sarute cu partenerul? Doamne fereste, ma doare capu! Este o relatie nenorocita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing
pai te duci direct la ea si o saruti...
sa vezi ca o sa-i placa; d

| mjalex98 explică:

Nu te doare capu de doare si **** frate n-am zis ca eu nu vreau ci ea da daca ai fi inv sa citesti atunci poate ai fi inteles