| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat pe care incerc sa il cuceresc demult, il cheama alex si este cu 2 ani mai mare ca mine, ii place rockul...
Vreau sa il sarut...cum sa o fac? sunt foarte timida, ma puteti ajuta? ...as vrea sa fac ceva cu mine dar nu stiu ce ...va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vorbește cu el și apropie-te sa fiți fața în fața și apoi încerci sa îl săruți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mai bine ar fi sa te duci la el si as ai marturisesti k iti mlace de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce treaba are rockul cu felul in care sa-l abordezi.depinde daca e emo.nu prefera orice fata. daca e rocker.inseamna ce e sentimental.asa ca.incearca sa vb direct cu el...singuri! I-ty garantez eu ca e la fel de timid.incearca sa fi naturala.si spune-i din inima...va intelege:d