| StLav a întrebat:

Eu sunt "pestoaica" cu ascendentul in fecioara iar el este in zodia fecioara (el nu stiu ce ascendent are) cate sanse avem? multe zodiace spun ca nu avemcrying altele ca avem sansehappy voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laso-n **** mea de zodie.Totul vine din suflet.Ca puteti fi zodii de care se zice ca va veti casatori dar de fapt nu va intelegeti si puteti fii zodii despre care se zice ca se urasc dar de fapt va placeti.

5 răspunsuri:
| candycane16 a răspuns:

Caatare sanse sunt.
nu trebuie sa crezi in horoscop, deoarece eu sunt leu, iar prietenul meu scorpion, si in horoscop scrie ca deloc nu ne impacam, dar nna, ne impacam ffff bine.
succesekiss

| ReadyToHelp a răspuns:

Parerea mea este ca nu are importanta ce spun zodiacele dar important este ca intre voi sa existe iubire daca va exista atunci iubirea voastra va invinge totul si nu trebuie sa te bazezi numai pe zodiace bazeaza-te pe sentimente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fecioara cu ascendent in pesti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spune si @LENKASRK, trebuie mai intai sa existe iubire intre voi dupa aceea ce spun zodiacele etc. Daca u te potrivesti de exemplu cu un baiat leu, ca asa spun zodiacele, insa u nu il suporti asta inseamna ca trebuie sa fii cu el ca asa spun ele?!
Nu credno talking, asa ca nu mai tine cont de zodiace si iubitiva mult>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut! intrebarea e ok, dar raspunsul meu e stupid. i still don't get it