| alintush15 a întrebat:

Eu taur el balanta ce ziceti merita o relatie de durata__adica ne vom intelege bine? desigur funda+vot la Toti!

4 răspunsuri:
| Alleychan a răspuns:

Ce importanta are doamne ia-ma zodia? Va intelegeti bine? atunci ce mai vrei?

| DilauRo a răspuns:

Nu prea vad ce importanta are zodia fiecaruia intr-o relatie.Eu sunt de parere ca daca cei doi se iubesc, se inteleg bine si sunt sinceri unul cu altu zodia nu conteaza.

| teutza_2626 a răspuns:

Daca vrei sa-ti spun sincer si eu sunt in aceeasi situatie.Eu m-am despartit de iubitul meu (eu taur el balanta)poate n-a fost sa fie.
In orice caz incearca!
Bafta!

| Pufosila a răspuns:

Zodia nu conteaza intr o relatie ai nevoie doar de iubire, comunicare si sinceritate