| Nov a întrebat:

Care sunteti Taur(baiat) si sunteti intr-o relatie cu un Rac(fata)
sau
Rac(fata) si sunteti intr-o relatie cu un Taur(baiat)
- vreau sa stiu si eu cum va intelegeti si daca merita o asemenea relatie. :X daca se poate sa imi ziceti mai multe despre aceasta relatie dar nu dupa net ca le stiu pe derost happy

5 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Racul daca sti e o rasa foarte dificila.
Are preferinte si cerinte foarte mari asa ca ai grija mare.

| baal24 a răspuns:

Da, astrologia e bullshit, fa bine si cultiva-te

| devilmilan a răspuns (pentru baal24):

Iti dai seama asa era cu prietena mea e scorpion...imi scria pe nu stiu ce zodiac ca certuri ca pana mea numai aberatii si avem 10 luni fara pic de cearta totul e perfect happy e aiurea sa te iei dupa asemenea prostii mai ales daca esti major

| devilmilan a răspuns:

Nu te lua dupa zodii happy orice persoana e diferita

| Annessa a răspuns:

Eu de exemplu sunt rac si nu am probleme dar sa stii ca sunt foarte rea uneori. taurii sunt blanzi si calzi si se potrivesc de minune cu racii deoarece ei le dau racilor acea mangaiere de care au nevoie. da categoric o astfel de relatie e potrivita. si daca nu te superi tu esti baiatul sau fata?