| LanguageMaster a întrebat:

Evenimentele cu muzică gen concerte și festivaluri credeți sunt ocazii bune de a cunoaște femei?

Răspuns Câştigător
| Mariaa005 a răspuns:

Da sunt, de obicei persoanele de la concerte si festivaluri sunt foarte deschise si își doresc sa cunoască persoane noi, nu asculta de cei la vreo 40 de ani care spun ca nu e asa, ei au trecut de perioada aia misto a vieții, poti face cunoștință cu o tona de persoane de diferite tipuri acolo, poti chiar sa ai o aventură /relație sau o prietenie strânsă.

Concluzie : Mereu poți cunoaște oameni, mai ales acolo )

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Este exact cum mergi cu una la film și 2 ore ea se uită la film.

Nu poți să vorbești cu ea în timpul filmului.

După ce se termină filmul o conduci acasă și îi ștergi numărul de telefon și nu o mai cauți ca să nu mai pierzi vremea cu ea.

La fel ar fi și la concerte.

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Cum adică? Vrei să zici că fetele nu sunt interesate să cunoască pe nimeni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Cam așa ceva. Să stai lângă una 2 ore care se uită la spectacol e ca și cum tu ești un prost pe care ea nici nu îl observă lângă ea.

Și după aia să nu ai ce să discuți cu ea că trebuie să o conduci acasă.

Deci mai bine mergi unde femeia te vede pe tine 2 ore, nu un spectacol sau un film.

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru sfat!
În ce locuri crezi tu că este cel mai bine să merg pentru a fi admirat de femei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Eu azi dacă aveam 20 - 27 de ani mai mergeam cu un prieten ca și mine în cluburi.

Ne amețeam acolo și agățam 2 femei frumoase cu care plecam direct la sex din cluburi și mai luam ceva de băut până ajungeam la mine acasă unde făceam sex cu aia.

Este exact varianta bairamelor (petreceri) care erau acum 25 de ani unde veneau tineri și tinere, se amețeau de la băutură, se cuplau acolo și noaptea plecau la făcut sex acasă la bărbați.

A 2 zi după sex îi spuneai că o suni diseară să te întâlnești cu ea.

NU o mai sunai și mergeai la alte bairame unde agățai altele și făceai sex cu ele.

Deci eu azi aș fi mers în cluburi și aș fi procedat la fel.

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Numai cluburile sunt locuri bune pentru a cunoaște femei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

În altă parte nu ai unde cunoaște pe una să ieși ACUM din casă la ora 22 și 18 minute.

Sau mâine seară.

| cutumic33 a răspuns:

Festival da concert nu