| LanguageMaster a întrebat:

Există multe femei dispuse să socializeze cu persoane necunoscute în locuri gen concerte, festivaluri, săli de fitness etc?

10 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sala este un loc sacru, mi se pare lipsit de respect sa socializezi acolo, iesi afara si da i drumu la vorba acolo.

| anonimuIl a răspuns:

Pe un site se poate discuta și cu străini.

| anonimuIl a răspuns:

Foarte multă lume conversează pe internet.

| anonimuIl a răspuns:

În România străinii care stau la noi sunt studenți, oameni de afaceri, oameni care lucrează la firme importante.

| LanguageMaster explică (pentru anonimuIl):

Unde le caută?

| anonimuIl a răspuns (pentru LanguageMaster):

Cunoștințe care cunosc femei cum caută ei.

| anonimuIl a răspuns (pentru LanguageMaster):

EXCLUS ca străinii să meargă într-un loc și acolo să vină 2 sau 3 și să discute cu ele și după aia să se sune la telefon și să se întâlnească din nou.

| anonimuIl a răspuns (pentru LanguageMaster):

O femeie care să fie prezentată unui străin pentru o relație serioasă și căsătorie trebuie să fie foarte serioasă.

| Danny28 a răspuns:

Nu. Majoritatea sunt deja luate sau plac pe altcineva.

| akaanne a răspuns:

Nu multe, dar exista.