| ingerassecret a întrebat:

Exact cand numai aveam nici o speranta, si nici o putere sa mai cred ca intr-o buna zi voi fi din nou cu el, tocmai m-a sunat el.Am stabilit sa ne intalnim.Mi-a spus ca ca regreta ca a pus punct, ca nu trebuia sa faca asta, si m-a intrebat daca vreau sa ne impacam.Eu am aceptat.
Totul a fost bine, am stat o saptamana impacati.Credeam ca nu il voi mai pierde,dar din pacate iar s-a intamplat asta.
Aseara am fost in oras cu el.A fost o seara frumoasa petrecuta impreuna. Dimineata am vorbit din nou cu el prin mesaje,totul parea sa fie bine,insa acum o ora m-a sunat sa imi spuna ca numai vrea sa fim impreuna...l-am intrebat de ce si el a zis ca numai vrea sad...
Iar ma simt ca naiba. sad
Cum este posibil ca seara trecuta sa fie totul bine, sa fim fericiti, iar azi sa imi spuna asta? sad
Ce parere aveti? de ce credeti ca a facut asta?
Mai are rost sa mai raman amica cu el? s-au sa il las in pace
Chiar am nevoie de niste sfaturi de la voi...

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

I-ai dat mesaje?
bad idea, a vazut cum scrii.

| Danysan a răspuns:

Intelege ca e un Baiat care nu stie de vrea de la Viata. Poate ca a facut asta doar ca sa te faca sa Suferii -dar sa nu gandim chiar asa.VEzi tu Baietii sunt Influentabili dar si Fetele, e Posibil sa fi gasit una care sa fi sarit pe el sau poate Prietenii au facut baza de el pe cazul asta ceea ce l-a determinat sa reunte la tot.O alta Idee care se poate trage de aici ar fi si ca Baiatu si-a dat Seama ca nu Simte Nimic pentru tine si ca sa nu te raneasca a Preferat sa rupa tot si sa Inceteze mai ales ca te-a facut sa Suferi cu mult Inainte -Baietii de genu sunt rari dar daca a facut asta e oki, macar a dat dovada de Bun Simt.Incearca sa iti faci Ordine in Viata si o vreme sa te Linistesti, evita tot ce tine de el si cand o sa te mai calmezi Incearca sa iesi cu alt baiat iar cand o sa te Simti Pretuita o sa vezi ca asta a fost dor un Vis sau ceva Trecut. Iubirea apare rar dar trebuie sa o Cauti.D

| criiele a răspuns:

Eu l-as lasa in pace decat sa te foloseasca in continuare mai bine iti gasesti pe altcineva ...totusi trebuie sa fie ceva la mijloc fiindca dragostea nu trece peste noapte

| ILoveYou26 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te faca cum vrea el.
Poate atunci se plictisea si si-a adus aminte de tine, ti-a aruncat cateva vrajeli, si dupa ce ia trecut plictiseala s-a despartit de tine.
Eu daca as fi in locul tau nu i-as mai pune nicio intrebare, si nici n-as mai pastra legatura cu el.Ci ii aratam ca nu sunt atat de proasta sa ma ia cand vrea el si sa ma lase.Nu tu ai pierdut! Ci el.

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Sunt mari sanse să fie săul de tine, sau a gășit pe altcineva mai bun decăt tine. Dar nu te îngrizora, sunt mari sanse să vă înpăcați cât de curând posibil.

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Este clar că sunteți făcuți să fiți înpreună. Dar dă-i puțin timp pentru a vdede cât de mult te apreciază. Nun uita, că dacxă te iubeste cu adevărtat va vebi înapoi la tine.

| ღTootydeCoolღ a răspuns:

Pai daca esti curioasa din fire, afla motivul pentru care nu mai vrea sa fiti impreuna si de ce s-a comportat asa de ciudat ( este foarte posibil sa fi aprut vreo domnisoara ), dar din punctul meu de vedere, nu cred ca se merita sa stai dupa el, adica sunt o gramada de baieti, care poate abia asteapta sa fie cu tine, nu lasa unul dinasta sa te joace asa pe degete. Trebuie sa fi mai rea, mai egoista si ofera-le doar o sans, nu au stiut sa o pretuiasca pe aia, atunc pa big grin Nu te lasa controlata de baieti, ca uni sunt niste. prosti!
Bye! ai grija de tine happy Succes!