| Julia_5417 a întrebat:

Vreau si eu metode de excitare ca sa ai cat mai repede orgasm prin masturbare. repede

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bea un pahar de vin, inchide ochii si gandestet-te/fantazeaza la cine ti-e mai tare drag si il vrei - sau te uiti la vreun film tematic - si te mangai pe sani si in zona genitala, lent, si insistand la clitoris!

| ATHOS a răspuns:

Draga mea, cu toata sinceritatea, nimic nu poate inlocui un barbat!

| Sara a răspuns:

Filme porno cu lesbiene... dc cu lesbiene?/ vezi tu dc! try it!

| Damian a răspuns:

Unde stai? Te execut imediat

Răspuns utilizator avertizat
| Dobitoc a răspuns:

Freac-o cat mai repede si cat mai mult si o sa ai rezultate.