| ionuxes a întrebat:

Exercitii pentru marire penis stie cineva?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru marire creier nici unul nu cereti nimic. Uite aici, totusi, ceva care sigur te ajuta.
Sursa:http://www.partenermedia.ro/product/photo/4220/97700.jpg

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Obsedatule.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tragi de el
chemi si niste vecini sa te ajute

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva. Cei care "vand" astfel de iluzii sunt pur si simplu niste sarlatani care incearca sa se imbogateasca pe seama unor nefericiti ai sortii, care sunt ori naivi sau sunt neinformati.

| neutrino a răspuns:

Da, dar pentru varsta ta deja este prea tarziu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu stiu si nici nu am nevoie de asa ceva.

| h3r a răspuns:

Da, dar nici vorbă că ți-am spune.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Stounos a răspuns:

Corbulalbrosu se inseala iti garantez ca daca te masturbezi in fiecare zi de cer putin 5 ori iti vei lungi penisul cu 4-5 cm cu siguranta in maxim o luna.

| IcyberOrganization a răspuns:

Metoda e sa mai aștepți vreo 5 ani.
happy