| edwarddragos a întrebat:

Cine stie cum pot face o marire de penis? funda si vot!

17 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Taie o bucata din furtunu de gradina, si lipeste-o in prelungirea lui.

| ValyMha a răspuns:

Operatii estetice thinking

| edwarddragos explică (pentru ValyMha):

Pai asta e problema ca nu vreau cu operatie alta varianta nu stii?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trag de el pana nu mai poti, sau leaga niste caramizi si mergi asa prin casa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Fii serios rolling on the floor

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Roaga niste fete sa il lungeasca tragand de el.Te rezolva ele.hee hee

| Bombaaa a răspuns:

Uite, este din batrani, cumpara un cub de drojdie, si mananca cate o bucatica pe zi. Iti garantez functioneaza! nu stii de la mine asta!

| Azµre a răspuns:

De ce vrei asta? ce marime are penisul tau de vrei sa-l maresti?

| Brâncuşi a răspuns:

Pai exista o singura metoda Tatolaughing Stii bancul ala cu pestisorul de aur la pescuit unu si a intrebare care ii e dorinta si ala Sa o am pana in pamant si ia ghici ce i-a facut pestisorul...Ia taiat picioarelerolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il freci cu mana.se mareste de inca doua ori fata de cat este.

| Marius1985 a răspuns:

Desi e veche intrebarea si vad ca multi fac misto, iti spun ce mi-a mers mie, niste pastile, a stea mai exact: http://track.xtrasize.ro/product/XtraSize/?pid=114&uid=1419, mi s-a marit cu 3 cm. Pentru mine a fost un real succes. Bafta multa!

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| AntigelMăă a răspuns:

Altu' cu pl micalaughing))

| Adriannumenou a răspuns:

Cand penisul tau e in erectie, leaga cu ceva strans la baza penisului astfel incat sa blochezi circulatia sangelui. Penisul o sa ati ramana in erectie pana ce desfaci legatura. Strange cu mana deasupra legarurii si o sa observi ca penisul tau e fortat sa se alungeasca. Fa asta an fiecare zi timp de 15, 20 de minute si o sa ai succes. BAFTA

| backford a răspuns:

Ii zici lu sorta sa traga de ealaughing

| edwarddragos explică (pentru backford):

Nu vrei mai bine sa o trimiti pe mamikuta ta?laughing
´