| iuliD a întrebat:

Salut baieti! care dintre voi stie niste tehnici de marire a penis-ului? am 17 ani si am penisul de 12cm, si nu prea mi se pare normal. ceva sfaturi? dau funda! straight face

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

E total normal, un penis normal este situat între 11, 5 cm și 14, 5 cm, stai liniștit nu-ți face probleme, nu apela la medicamente de pe net sau alte metode tâmpite, vei satisface orice femeie fără probleme și bătaie de cap.
Un penis mai mare de 15 cm provoacă durere femeii.
Plus că femeia are un vagin situat între 8cm-12cm maxim 14cm așa că nu îți mai bate capul cu asta.

| angeloo12 a răspuns (pentru Azµre):

Boss asa e femeia are un vagin situat între 8cm-12cm maxim 14cm dar nu intra toata laughing) cam la penisul lui intra vreo 5 cm si aia nu simte nimic laughing)

| Azµre a răspuns (pentru angeloo12):

Numai speria copilul. Îi ajunge ce are. Să stea liniștit.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Este absolut normal, nu ai nici un motiv de ingrijorare.
2. Nu exista tehnici reale de marire a penisului, toate sunt escrocherii.

| Azµre a răspuns:

Dacă mai ai alte nelămuriri mă poți contacta pe privat. să ai o zi bună

| Marius1985 a răspuns:

Uite astea, pot fii o solutie: http://track.xtrasize.ro/product/XtraSize/?pid=114&uid=1419
bafta!

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Ia pastile dupa net de marirea penisuluiwinking

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Albertooo a răspuns:

Pai nu stiu..mai trage de el poate mai creste!

| BruP a răspuns:

Sarea, inainte sa te culci, il magai pe cap si citesti din prazlea cel voinic tomp de 30 de minute are e fect inainte am avut 12 cm si acum am 37

| andreeaion91 a răspuns:

Sal man.sincer este cam mica dimensiunea, eu am 20 de ani si 20 cmhee hee dar totusi nu te panica, este timp sa te dezvolti sexual

| SkiZZo666 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu am 14 ani si am penisul de 12, 5 cm...