| DarknessQt a întrebat:

Ce efect ar avea medicamentele pentru marire a penisului la varsta de 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Denso a răspuns:

1. Nu exista medicamente pentru asa ceva. Cele pe care le-ai vazut probabil prin reclame pe net sunt surogate pentru fraieri creduli, dispusi sa puna botul la astfel de povesti.
2. Daca nu e o dimensiune extrem de mica, atunci problema e doar de psihic si o sa dispara dupa ce te mai maturizezi, moment in care o sa descoperi ca marimea nu prea conteaza si ca sunt alte lucruri mai importante in viata.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Zero barat.

| IoanaPsy a răspuns:

Exact, nu exista asemenea medicamente. Si oricum tinand cont ca tu ai doar 16 ani, esti inca in dezvoltare. O sa mai cresti si tu, si penisul tau.