| anonim_4396 a întrebat:

Exista femei, care sa vrea doar sex si atat?

14 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Daca esti frumos de sar plombele cu un fizic de invidiat si sti sa vorbesti, gasesti femei de care vrei tu incontinuu, este posibil ca ele sa te si plateasca.

| Dash a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| StillMissYou a răspuns:

Si normal ca exsista :-)

| Deeiu a răspuns:

Desigur ca da happy exista fete care vor doar sex oral si atat, si nu sa primeasca, ci sa dea. happy

Răspuns utilizator avertizat
| LittleAngel_7794 a răspuns:

Hmmm...depinde acele femei trebuie sa fie foarte tupeiste si vulgare, o persoana numita "femeie" trebuie sa merite denumirea aceasta finuta si delicata!

| ღAnonimaღ a răspuns:

Da. De exemplu tarfele.

| Adriana_5358 a răspuns:

Imi vine sa ma impusc. Romana asta...ai facut orele de romana cu femeia de servici?

| drtractor a răspuns:

Sunt, dar totusi cam ciudat eu unul nu am intalnit (in afara de curve) pe cineva care sa se arunce asa...

| alexaalexandraa a răspuns:

Da, exista. Multi le prefera, ba mai mult, daca si consuma alcool, sunt perfecte. Ce repugnant, mi-e sila de unii oameni( generalizez putin aici, dar ma gandesc la cineva cand o spun). Unii nu stiu sa le aprecieze pe cele care pot fi numite FEMEI. Unii baieti sunt de apreciat, pacat ca noi fetele ii vedem mai mult pe aia care nu trebuie, care te ia si pe tine la pachet, crede ca si tu esti la fel ca toate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-nca cate...