| raducu777 a întrebat:

Mai exista femei carora sa le placa romantismul?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu prea... exista femei(majoritatea 95%) care prefera combinatia de frumos,cu bani, o masina, gentlemani si care sa le protejeze...In schimb ele nu ofera mai nimichee hee

| raducu777 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Exact! Aproape toate femeile considera ca sunt mai "valoroase" cu cat pretentiile lor sunt mai mari! In schimb ELE NU OFERA MAI NIMIC!

19 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mie imi place romantismul in patlove struck

| AdinaCrissa a răspuns (pentru elasexygagica):

Bai deci pe bune. Esti desperata!

| Castiel a răspuns:

Nu cred ca mai exista asa ceva...

| Азбука a răspuns:

Se spune ca femeile se impart in doua categorii: materialiste si romantice.

| harciog a răspuns:

Categoric ca mai exista dar le trebuie un anumit fond psihologic cum ar fi o mina de verzaturi.

| Tania a răspuns:

Mie imi place romantismult, dar nu cred ca mai sunt nici baieti care sa fie romantici.

| Tania a răspuns:

Mie imi place romantismul, dar nu prea mai sunt baieti care sa le placa sa fie romantici.

| Diux96 a răspuns:

Clar!
Nu suntem toate la fel

| rapa a răspuns:

Nu prea cred

| Liviu_2019 a răspuns:

Ce de raspunsuri pe aici numai negative. Eu ca baiat ce sa mai zic? Chiar daca multi baieti zic sa nu mai exista fete carora nu le place romantismul, eu tin sa ii contrazic. Eu cunosc fete carora le place romantismul am chiar in anturajul meu destule. Dar pe de alta parte sunt de acord intr-o oarecare masura cu ce a zis marius12123.

| Andrey43 a răspuns:

Da exista! orice femeie isi doreste ca un barbat sa fie romantic, sa aiba grija de ele, sa se simta in siguranta cu el, un barbat cand e roamntic o femeie se indragosteste
foarte usor de el mai ales daca este inteligent si arata bine. Funda?

| loredana_4897 a răspuns:

Sunt fff putine, dar sunt.
Eu sunt una dintre ele(sunt fata)Adica mi se pare de prost gust sa vina un "tip" si sa te intrebe daca vrei sa stai cu el.Mai intai trebuie sa te cucereasca prin gesturi fine si...

| adita32 a răspuns:

Da sigur.problema cu ele este ca sunt prea batrane

| LoStEyEs a răspuns:

Desigur happy dar sunt chiar foarte putine. de obicei cele mai multe se uita dupa bani. dar o sa vezi, peste vreo 20, 30 de ani o sa regrete k n-au stat cu unul pe care l-au iubit, si k au preferat banii. ele nu stiu ce gandesc, asta e singura expliatie happy

| marius12123 a răspuns:

Nu mai exista astfel de femei happy femeile din ziua de azi vor scula cat mai mare si bani cat mai multi

| lovelycoolgirl a răspuns:

Da exista

| raducu777 explică:

Parerea mea este ca femeile sunt romantice atat timp cat iubesc platonic. In rest... vorba lui Marius12123