| Cristina_4366 a întrebat:

Exista iubire la distanta? :?

Răspuns Câştigător
| andrey910 a răspuns:

Eu am o astfel de reliatie si chiar ne iubim, dar este distanta cam mare (400km)... sper ca ne vom intalni intr-o buna zi. Am o ruda care a vb ceva timp cu o fata din Australia si pana la urma s-a mutat la ea...asa ca iubire la distanta sigur exista

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, clar nu.

| Crisu a răspuns:

Nu stiu asta.cred ca exista, dar doar in cazul in care iubirea este foarte mare.chestia e ca oamenii nu preau au incredere unii in altii, in special cei care au o relatie. daca si in relatsia in care ei se vad zilnic exista gelozie, dar in aia la distantsa? am mai spus si ma reped:daca cei 2 se iubesc foarte mult, eista.

| Libelle a răspuns:

Ca fapt divers, cine a zis ca nu, nu a trait pe pielea luiwinking

| ATHOS a răspuns:

Exista Cristinuta! Haide sa-ti dau un exemplu :presupunem ca taticul tau pleaca la munca in Suedia. Asa-i ca va exista iubire, in continuare, intre el si mamica?
Bafta!

| AnonimA a răspuns:

Traiesc o poveste d iubire d genul acesta inca vreau sa aflu daca Da sau Nu:!

bafta

| Ирина19 a răspuns:

Da,sigur!

| Carmen a răspuns:

Sa stii ca da happy

| Kylexy a răspuns:

Exista distanta ar trebui sa va apropie mai mult decat daca ati fi din acelasi oras eu am trait asta timp de 3 ani si sper sa se intoarca la mine eram gelos dar nu stiam de ce sunt gelos

| Ana a răspuns:

Da

| Liada a răspuns:

D la sigur.insa foarte greu.am avut relatii amoroase cu o persoana ce lokuia peste ocean. ce-i drept ca acum suntem buni prieteni.

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu prea cred

| TotRoz a răspuns:

Depinde. uneori exista. Da trebuie sa ai si o varsta pentru a iubii cu adevarat.
Funda? :X

| AlienKenny a răspuns:

Nu prea cred.

daca nu ai intalnit persoana nici o data atunci nu poti sa fii cu persoana aia thinking

asa. la distanta poti sa spui "te iubesc". da nu tsi cu adevarat daca vorbesti serios.

sau daca esti cu o persoana de ceva timp si persoana aia pleaca de tot in strainatate nu cred ca ar mai putea fi o relatie thinking

parerea mea. tu faci cum crezi ca tie mai binewinking

| narcisaisa a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| darianna23 a răspuns:

Daca exista cu adevarat o legatura speciala intre doi oameni, distanta nu o sa fie un impediment happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Rar, eu am fost intr-p astfel de relatie, a tinut 3 ani, dar nu s-a numit relatie de iubire, vb pe mess si la tel, dar cand ne-am vazut am fost distanti si reci.nu e bine cand nu stii ce face cel de langa tinestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de persoana. Daca veti pastra legatura s-ar putea sa nu dispara dar in termen de cateva luni sentimentele nu vor mai fi la fel de puternice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar exista chestia asta... crezi ca lor(fetei si baiatului) nu le-ar placea sa se vada zi de zi daca se iubesc? ma rog sincera sa fiu eu nu cred in iubire la distanta tongue