| anonim_4396 a întrebat:

Exista iubiri ca in filme?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da exista big grin

| Silvia a răspuns:

Nu cred crying(( crying ..majoritatea cum dau de probleme renuntaaa! crying(broken heart

| Sara2 a răspuns:

Eu am auzit ca doar 4% din univers traieste o iubire ca in filme, din pacate majoritatea dintre noi nu avem sortit pe cine iubim cu adevarat sad

| Encore a răspuns:

Exista iubiri ca in filmele de groaza laughing

| Lorenyk a răspuns:

Eu cred ca da! depinde cat de mult iubesti si esti iubit si depinde cat de mult esti dispus sa lupti pentru iubirea ta, sa infrunti pe oricine si orice pentru a-ti apara iubirea. parerea mea este ca exista iubiri ca in filme.

| Andreea_7493 a răspuns:

Tu ce crezi? Exista?

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Si eu cred ca da laughing Mie mi'i s-a int k in clona rolling on the floor ma rog. oarekm. Am fost k un baiat de rel musulmana. arab. si apoi. ma rog dupa ce ne'am desp. m-am indragostit de un roman rolling on the floor dar. arabul ink ma mai cauta. ma rog laughing) sper ca nu v'am plictisithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata bate filmul. Sa nu uiti asta!