| LiLu a întrebat:

Exista oare vreun barbat care sa iubeasca cu adevarat?

33 răspunsuri:
| ladyy a răspuns:

Eu cunosc forte multi baieti care iubesc cu adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, dar foarte rar...winking

| moonY a răspuns:

Sergiu. te contrazic.sunt ferm convinsa ca acele fete care ar sta langa un baiat "si la bine si la rau" NU sunt foarte putine asa cum spui tu.
sunt multe.cred ca problema este unde le cauti.in ultimul club de fite de exemplu? cauti o paupusica barbie cu capul gol.admirata de toti, care sa fie doar a ta? pai asta te va parasi.pentru ca tot ce cauta este starea de bine.si daca pentru tine asta se traduce prin "iubire" la ea are alt sens: stare de bine =bani!
nu inteleg de ce spui ca investesti sentimente iar ele isi vor bate joc de ele, plecand cu altul cu masina.pentru ca daca e materialista iti vei da seama din prima saptamana, cand o inviti la o plimbare cu bicicleta in doi, iar ea raspunde ca asteapta sa scoti masina din servicehappy. atunci cand iti vrea doar banii.vei vedea asta.inainte sa te indragostesti.
si daca in timpul cat ati fost impreuna te'a iubit neconditionat, te'a iubit pentru ceea ce esti, dar totusi te'a parasit, iar acum e cu altul.intreaba'te unde ai gresit.cat ai facut'o s'o doara .pentru ca "masina de mii de euro" n'are nici o legatura cu linistea pe care si'o doreste.