| lplostonyou a întrebat:

Credeti ca mai exista in zilele noastre femei care stiu sa iubeasca cu adevarat un barbat pentru ce-a ce este acel barbat si nu pentru, banii, masinile luxoase si alte lucruri trecatoare?

Răspuns Câştigător
| flory_9483 a răspuns:

Da exista, mie daca imi place un baiat, nu il iubesc pentru banii lui, sau masina lui, il iubesc pe el ca persoana, pentru mine conteaza ce este in interior, nu ce e in exterior.As prefera sa fie sarac si sa fiu iubita, sa ma pretuiasca. Cei care au bani su masini nu stiu sa pretuiasca o fata, cei care sunt saraci stiu sa pretuiasca ce au langa iei.Eu una nu am stat niciodata cu un baiat ca are masina sa bani, si nici nu voi sta.Nu zic asta sa impresionez, ci o spun sa invete si alte persoane, ca nu esti fericit si iubit daca esti bogat.

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cu siguranta; nu e bine sa generalizam; fiecare persoana e diferita si cel putin eu am iubit cu adevarat un baiat si nu am fost interesata de baieti cu bani, masini luxoase...persoanele care au fost dezamagite sau care au intalnit pe cineva care i-a facut rau, are tendinta de a baga pe toti in aceeasi oala.Sunt o multe de baieti care vor numai sex si distractie cu o fata, isi bate joc de ea si o lasa apoi balta.Asta ar inseamna oare ca toti sunt la fel si nu exista exceptii? Eu sunt sigura ca exista si baieti sinceri care stiu sa iubeasca cu adevarat o fata, dincolo de aparentele si sa nu se uite numai daca are sani si fund frumosi, sa vada dincolo de fizic.
Cunosc multe fete care sunt pe interes, dar cunosc si multe care chiar iubesc si nu sunt materialiste. Daca esti de conceptia asta inseamna ca nu ai intalnit inca persoana potrivita sau o fata care sa iti aratet contrariul dar sigur sunt multe, trebuie doar sa cauti.

| Crisu a răspuns:

In calitate de fata iti spun ca mai exista.Chiar daca un 1 la un milion oh go on dar mai exista.Eu una nu sunt materialiste, in schimb sunt altele care au pretentsii exagerate.Si in mare au aceeasi varsta cu mine oh go on[si aici nu vorbesc de femei ci de fete]

| Razvan a răspuns:

In orice teorie exista exceptii.Chiar si in marea de masculi obsedati de sex mai rasar din cand in cand niste rataciti care cauta marea dragoste.Sunt fara speranta.Doar ca dureaza pana isi dau seama de legiile nescrise ale lumiiwinking

| Stefania a răspuns:

Buna!

Intrebarea este: exista barbati care stiu sa iubesc cu adevarat o femeie?raised eyebrows

Buna intrebarea, nu?

kiss

| Duhovnicul a răspuns:

Pai si ele cu ce mai raman?

| WickedBoy a răspuns:

Da dar sunt rare asa cum sunt si baietii care iubesc sincer nu pentru sani sau fundtongue

| Annye_2425 a răspuns:

Buna
daca stii sa cauti gasesti. daca ai dat peste cateva de genu asta nu inseamna ca trebuie sa le pui pe toate in aceeasi"oala"winking

| deutza a răspuns:

Desigur. daca o persoana a intalnit numai genul asta de persoane nu inseamna ca asa sunt toate. dar pentru ati gasi dragostea adevarata, care te acceapta asa cum esti trebuie sa treci peste multe...

| silver1864 a răspuns:

In zilele noastre daca vrei o fata cumsecade atunci trebuie sa tio cresti de la gradinita, ca restul sunt deja okupate big grinwinking

| lil_2808 a răspuns:

Noi ne intrebam daca mai exista barbati care sa iubeasca femei.

| Marcella a răspuns:

Da, cred ca mai exista. Poate in numar restrans insa exista.Cand iubesti cu adevarat acea persoana esti capabila de orice.Stii cum se zice ca orice femeie poate avea barbatul pe care si-l doreste insa numai o femeie puternik poate avea barbatul pe care si celelalte il doresc. tu ce parere ai? Mai exista?

| IoNuTzzz_5978 a răspuns:

Iti spun eu sunt baiat si stiu acum daca ai o masina cat de cat frumoasa si vede la tine ca ai bani ma tine sa pun pariu pe orice ca ii va placea de tine si dupa o saptamana ce vede pe altu merge la el asa is toate rar cand mai vzi pe una care sa nu fie asa

| Andrrada a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. dar eu zic ca din vina unora noi femeile nu mai vrem sa iubim, nu ca nu stim sau poate mai corect ar fi: nu mai putem sa iubim.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista tu trebuie doar sa o gasesti pe fata aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu de exempluhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista.eu stau cu un barbat cu 12 ani mai mare.are de toate si ar vrea sa aiba grija de mine... dar eu am servici bun asa ca nu ii cer niciodata nimic si cand vrea sa-mi dea banii ii zic sa-i tina cine stie poate o sa-i trebuiasca... el rade mereu, sunt 4 ani de cand suntem impreuna, nu stau ptr.banii ci ptr.ca ma face sa ma simt iubita prin cuvintele pe care le zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista.eu stau cu un barbat cu 12 ani mai mare.are de toate si ar vrea sa aiba grija de mine...dar eu am servici bun asa ca nu ii cer niciodata nimic si cand vrea sa-mi dea banii ii zic sa-i tina cine stie poate o sa-i trebuiasca...el rade mereu,sunt 4 ani de cand suntem impreuna,nu stau ptr.banii ci ptr.ca ma face sa ma simt iubita prin cuvintele pe care le zice

Răspuns utilizator avertizat