| anonim_4396 a întrebat:

Oare mai exista persoane in lumea asta care stiu sa iubeasca cu adevarat? funda+vot!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur că sunt. Vreau să cred că mai există persoane care ştiu să iubească dincolo de aspect, de bani şi de alte lucruri.Persoane care iubesc persoană de lângă ele aşa cum este ea, cu bune şi cu rele. Majoritatea iubesc superficial şi asta nu e bine. Sunt şi oameni care ştiu să iubească cu adevărat, doar că trebuie să găsească persoana care să merite să o iubească cineva atât şi care să ştie să ofere acelaşi lucru.

2 răspunsuri:
| Pisicanazdravana a răspuns:

Oare cum?batting eyelashes

| danezu87 a răspuns:

Da,normal,doar trebuie sa le descoperi happy