| iubita_7611 a întrebat:

Exista persoane care nu stiu sa sarute?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, parerea mea este, ca daca sarutul ar fi o siinta s-ar emite carti, s-ar face cursuri, poate si scoli care sa aiba ca profil arta sarutului. Poate ca o persoana spune despre x ca nu stie sa sarute, dar alta persoana va spune despre acelasi x ca saruta cel mai bine de pe Pamant.Si daca in faptul ca nu stie sa sarute este vorba despre inocenta, ce poate fi mai minunat decat sa descoperiti impreuna sarutul si sa-l duceti pana la rang de ``arta``. Imagineaza-ti sarutul tau-creatia ta, ca o pictura a lui Picaso(trebuie sa reconusc ca nu sunt maestru in arte). Unii considera tablourile lui Picaso opere de arta ( nu-i contrazic), pe cand altii pur si simplu nu inteleg aceste tablouri si pur si simplu nu inseamna nimic pentru ei. Poate unora le place Grigorescu. Cam nepotrivita comparatia, dar numai de asta sunt in stare, intr-o zi ploioasa si rece de luni. Pa

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, alea care n-au mai sarutat!

| elasexygagica a răspuns:

Sarutul nu se invata, el vine de la sine, si e un sentiment absolut minunat love struck

| Alex a răspuns:

Da

| Lora a răspuns:

Nu cred se lasa purtati de val si tot iese ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| figaro a răspuns:

Logic, tu ai stiut din prima zi in care te-ai nascut?hee hee

| TzaCaNeL a răspuns:

Exista destule si asta nu e o rusine!

| AnaEindragostita a răspuns:

Da

| NoMusicNoLife a răspuns:

Cine stie? poate exista laughing oameni din aia care se tot fastacesc si nu reusesc nici cum sa sarute o persoana rolling on the floor as fi curioasa sa vad o chestie sin asta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista persoane dar se invata cu timpul nu-i nicio nenorocire ca nu stii sa saruti nimeni nu se naste invatat

| Kίđđίєױ a răspuns:

Nu cred ca exista persoane care sa nu stie sa sarute.Nu exista decat persoane care sunt timide.Eu sunt timida dar stiu sa sarut.Nu exista defecte ci doare probeleme(trebuie sa gandesti optimist)

| Dulcetzika_6679 a răspuns:

Mda