| andra4u a întrebat:

Exista vreun risc cand doua persoane au ambele aparat dentar sa se sarute?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea, daca cei doi se iubesc, nu ar fi nici un risc, nici o rusine.
Se accepta asa cum sunt.

Toate cele bune!happy

| Mihai7best a răspuns:

Daca stai cu stresul acesta ca o sa se intample pana la urma tot se va intampla... mergi linistit ca atunci totul va fi perfect big grin

| DoarOana a răspuns:

Cel mai rau lucru e sa isi prinda el limba in al tau sau tu in a lui sau sa vi se prinda aparatele dentare. Oricum nu se v-a intampla nimic pentru ca veti avea parte de rasete.