| Scliparici a întrebat:

Exista persoane care nu stiu sa sarute?
Pentru ca eu am un prieten si nu esti din acelasi oras cu mine si joi ne vom intalni:X:X si voi avea primul meu sarut si imi e frica ca nu voi face ceva bine crying adica daca nu ma voi descurca

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Lasa ca te descurci...
lumea in general nu invata matematica, dar asta o vei invata foarte usor.
Cam cati ani are? Ai grija.

| Scliparici explică (pentru valentingb):

Am aproape 16 ani si el 19...ma rog ne cunoastem de foarte mult timp si am mare incredere in el

| valentingb a răspuns (pentru Scliparici):

Sunt convins.nu-ti fa griji in privinta sarutului, primul sarut ar trebui sa fie un pupic de fapt.Te descurci tu

3 răspunsuri:
| AlyiX a răspuns:

Sigur o sati mearga FOARTE BINE dar trebuie sa ai grija sa nu fie foarte mare adica zic asa daca ai 13 ani sa zicem el sa fie de 16....in fine uite o chestie care o sa-ti fie de folos....cand ai sa te sa ruti sanii tai o sa ti se intareasca dar totusi daca esti o fata de treaba si sarutul va fi la felhappy