| Raawr a întrebat:

Exista sanse intreb Kristen Stewart si Robert Pattinson sa se impace?

Răspuns Câştigător
| DyaLove a răspuns:

Nu stiu daca o va ierta. Doar el stie ce simte acum. Eu sper ca da pentru ca imi place foarte mult de ei ca cuplu. Dar sa nu uitam, la inselat dupa 4 ani de relatie. :/ Si cred ca ii va fi frica sa o ierte, poate se gandeste ca o va face din nou. happy

9 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Sper ca nu. Curva aia nu-l merita pe el. A stricat o familie si i-a frant si inima baiatului care o iubea. O zdreanta lesinata. Sper sa nu mai aiba parte de barbati toata viata ei.

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Nu stiu daca Robert o va ierta pe Kristen.dar eu sincer ar vrea sa ii vad din nou impreuna, formau un cuplu foaarte frumos! :*

| xBya a răspuns:

Okay, si cu ce te incalzeste pe tine daca indivizii aia care se afla la mii de kilometri departare sunt impreuna sau nu? Nici macar nu`i cunosti.
Live your life, kid. You have one and only life.

| Raawr explică (pentru xBya):

Oh girl, nici nu ști și deja o dai în bărci'
Sunt fana lor, și desigur m-ar interesa dacă s-ar împaca sau nu.
Și de unde ști ca sunt la mii de kilometri distanță? rolling on the floor Poate locuiesc in Los Angeles.

| xBya a răspuns (pentru Raawr):

Mda, putin probabil sa stai tu in Los Angeles, chiar si in SUA. La ce interese ai tu, vezi doamne ca daca se impaca x si n tu vei dormi ca`n puf. Si nu, nu fac un atac la interesele tale in viata, doamne fereste. Doar incerc sa fac un bine societatii deschizandu`ti tie ochii prin intrebarea mea umila, dar se pare ca n`am reusit.

| Vibrations a răspuns:

Cum se pot împăca doi indivizi care nu au fost niciodată împreună?

| Stephh a răspuns:

Locuiesc în Washington, Forks straight face..Nu ştiu..ar exista şanse.Dar..mai bine nu înşela deloc.Chiar ma'ş oftica dacă din cauza asta..ar întârzia filmuullstraight face.

| Dianaa0Xd a răspuns:

Nimeni nu stie doar Robert stie dar si ea ce proasta ee bai frate cum a putut sa se intalneasca in public cu el. rusine sa ii fie! si acum vrea iertare pfffffffffffff... marog chiar mi-as dori sa se inpace dar nu mai o plac de loc pe Kristen