| lollyd a întrebat:

Exista vreun program cu care daca pun un video de pe you tube imi poate descarca dor sunetul de la videoclip?/funda(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.nu iti trebuie neaparat un program
intra pe vid2mp3.com sau pe listentoyoutube.com,scrii URL-ul(link-ul) de la videoclicp, ei ti-o transforma in mp3(doar audio) si il poti descarca
sunt sigura ca te vei descurca
sper ca te-am ajutatwinkingbaftawinking

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
da exista:
Youtube mp3.org
http://www.youtube-mp3.org/
pui video in locul liber, dai convert video apoi download, melodia se va descarca in vreo 30 de sec, bafta:*

| zmeurica90 a răspuns:

Daa. Se numeste V Downloadersmug

| Alexandrumar1 a răspuns:

Da este aTube catcher o gasesti pe google sper sa te ajutewinking

| BeyonceFan a răspuns:

Poti intra pe video2mp3. Iti arata acolo o bara in care trebuie sa introduci link-ul videoclipului. Apoi urmezi pasii care sunt usor de parcurs si gata! Eu mi-am descarcat o gramada de melodii in felul asta. E foarte simplu! Succes!