| Madalovenar a întrebat:

Varooog, ajutor! Cum pot descarca video de pe you tube? Imi trebuie ceva program si daca da dati-mi va rog si de unde il pot descarca. Dau fundita si vot la toate raspunsurile!

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Http://free-youtube-download.ro.malavida.com/......ta-windows si nu ai alceva de facut decat sa copy linkul de la site in programu asta o sa te descurici.

| vipoletaviperita a răspuns:

Descarca realplayer, este cel mai tare program, e si sigur si rapid, in plus, cu el poti descarca atat muzica cat si video de oriune. uite link: http://www.softpedia.com/......ayer.shtml fundita pls