| NUUSTIU a întrebat:

Credeti ca extremele se atrag? Argumentati raspunsul.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Extremele se atrag o anumita perioada de timp. Apoi incep certurile pentru ca sunt prea diferiti.Mai bine "cine se aseamana se aduna". Daca tu si el/ea sunteti facuti din aceleasi elemente certurile sunt mai rare. Testata treabasmug

| andriana_;) a răspuns:

Fiece doua extreme fac parte a unui tot intreg. nici unul din ei nu pot exista fara al doilea.,, Extremele se supramun; ele fusioneaza"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o regula. In general se spune asta pentru ca asa te completezi cu cealalta persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. ptc se completeaza big grin de ex daca eu nu stiu ceva, vine celalalt care stiewinking