| VrRos25 a întrebat:

Fac 20 ani și n-am avut primul sărut și simt și eu nevoia sa simt buzele unei fete.
Cum as putea ajunge în ipostaza de a saruta o fată fără a-mi face o relație?
Dacă sărut o fată pe neașteptate fara acordul ei pot intra la belele?
Încep să simt nevoia, dar relație nu pot sa îmi fac ca nu știu cum.
Cred ca și dragostea e o nevoie la varsta asta.
In realitate doar dacă am schimbat o vorbă maxim 1 minut cu o fata și atâta tot,nu s-a ajuns la nimic, nici măcar un pupat pe obraz, nimic.

15 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Mai pui multe intrebari?

| Danny28 a răspuns:

Nu înțeleg ce e așa interesant la un sărut. E o chestie de moment, nimic mai mult, nu îți schimbă viața cu nimic.

| VrRos25 explică (pentru Danny28):

Dacă fata e super drăguță și are buzele și pielea fină, n-ai cum sa spui ca nu e interesant.

| Jany123Jane a răspuns:

Eu am 21, nici eu nu am avut primul sarut. Hai sa ne sarutam.

| VrRos25 explică (pentru Jany123Jane):

Cum de n-ai avut?
Fetele nu trebuie sa facă efort pentru nimic.

| VrRos25 explică (pentru Jany123Jane):

Pai lasă insta-ul intr-un mesaj ca eu nu pot răspunde sau scrie mesaje ca sunt membru junior și poate ne vedem la un Cappy pulpy

| Jany123Jane a răspuns (pentru VrRos25):

Pai, tu de unde esti? rolling on the floor

| VrRos25 explică (pentru Jany123Jane):

Lasă insta în mesaj și vb mai multe, ok?

| Jany123Jane a răspuns (pentru VrRos25):

Ti an dat follow.

| Bazzed a răspuns:

"In realitate doar dacă am schimbat o vorbă maxim 1 minut cu o fata și atâta tot, nu s-a ajuns la nimic, nici măcar un pupat pe obraz, nimic."
Tu după un minut crezi ca iese ceva în pnm? Trebuie sa vorbești și sa ieși cu o fata niște luni de zile ca să se ajungă la ceva mai serios. Auzi, un minut

| VrRos25 explică (pentru Bazzed):

Niște luni de zile?
Mai bine rămân singur decât sa aștept ca prostul.

| VrRos25 explică (pentru Bazzed):

Toți oamenii se pupa la prima intalnire.
Nu știu ce vorbești tu de câteva luni.

| Bazzed a răspuns (pentru VrRos25):

"Toți oamenii se pupa la prima intalnire.
Nu știu ce vorbești tu de câteva luni." nu vorbeam doar de sărut, ci de o relație serioasa, având în vedere ca te plângi p-aici de ceva timp deja, și pana la urmă ce așteptări ai când ai spus tu cu gura ta "In realitate doar dacă am schimbat o vorbă maxim 1 minut cu o fata și atâta tot" deci nici măcar o întâlnire

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru VrRos25):

Iti zic o chestie te plangi degeaba, orice lucru pe care il repeti, in timp devine plictisitor si fara farmec, orice rutina a ta! asa se intampla si in relatii la inceput intr-adevar e cu fluturi in stomac dar iti zic eu intervine monotonia in 2-3 ani si o sa ti se ia si de saruturi cu limba pana in gat si toate cele! cel putin la concluzia asta am ajuns eu

| VrRos25 explică:

Nu e același lucru.
Una e dragostea parinteasca și una e dragostea de o fată.