| DarkMarx123 a întrebat:

Fac referire la intrebarea anterioara: http://www.tpu.ro/......cat-ea-cu/

ziceam de pustoaice de pana in 15 ani dar care vreau un iubit cu 15+ ani mai mare decat ele. Este ceva normal? In casa ei tatal numai o face numai sa planga o jigneste chiar daca e bolnava. Se poate ca la mine sa gaseasca un refugiu (ma inteleg super cu ea, nu ne mintitm, nu ne certam, facem tot felul de glume si radem amandoi, am inceput sa tin la ea. poate chiar mai mult)? Voi ce ziceti, ce ar trebui sa fac pentru ca nu vreau sa am probleme pe viitor?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Până în 15 ani înseamnă că e minoră. Ai avea în primul rând probleme destul de mari cu legea.
Mai așteptați!

| sofisis a răspuns:

Tu cam in ce fel esti interesat de ea?

| Oana92 a răspuns:

Eu nu cred ca ele vor neaparat un iubit atat de mare, cred ca ajung sa se indragosteasca de barbati mult mai mari ca pentru ca ei le ofera ceva ce le lipseste, indiferent ca e vorba de o figura paterna, de siguranta, de afectiune, de maturitate sau de atentie.
Problema reala in cazul asta e ca ea e minora. Altfel stateau treburile daca ea era majora. Pentru ca acum pot interveni parintii si iti pot crea probleme cu legea, mai ales ca tatal ei e o persoana dificila. Trebuie sa ai mare grija ce faci si mai ales ce nu faci si aici e vorba de sex in primul randwinking

| Blabla99 a răspuns:

Avand in vedere situatia de acasa cu tatal ei e mai mult ca sigur ca tanjeste dupa afectiune. Daca crezi ca ii poti oferi asa ceva nu ezita, s-ar putea sa aiba mare nevoie de tine.
Sa ai o zi super! happy