| MrrLove a întrebat:

FACEBOOK! deci facebook-ul meu a innebunit uitati cum arata:
http://i.imgur.com/5rwrSpR.png,

e totul sters, nu pot sa vad comentarii, nimic! mi se mai intampla si asa : http://i.imgur.com/INNUbWK.png

asa imi face si la mess...ce pot sa fac? FUNDA!

6 răspunsuri:
| Cristina45 a răspuns:

Asta nu e intrebare de pus la categoria "dragoste si sex" straight face, imi pare rau nu te pot ajuta cu nimic, nu ma pricep la calculatoare sad, iti urez totusi bafta cu problema tawinking

| Dariusuu a răspuns:

Îți sugerez să reinstalezi browserul pe care-l folosești de tot dacă nu merge un reinstall la windows rezolvă tot.

Dar fă așa cum ți-am spus prima dată poate îți va merge happy.

O zi perfectă îți doresc.

| MrrLove explică (pentru Dariusuu):

Nu vreau sa reinstalez windows-ul pentru ca se va sterge tot din pc sad alta modalitate? am reinstalat browserul dar tot asa e...

| Dariusuu a răspuns (pentru MrrLove):

Nu neaparat, poți șterge doar C, și restul îi tot așa.

Dacă nu ți-a mers când ai wreinstalat browserul atunci windowsul ar trebui instalat.Îți reamintesc că ștergi doar ce vrei, spre exemplu ștergi tot C unde i programe și în D îți ții lucrurile imporante.

Sper să reușești cumva happy.

Te pup.

| SefaTa97 a răspuns:

Avem prieteni comuni pe facebook laughing.
Cred ca e de la windows, sau virusi. happy

| SKet a răspuns:

VIRUSI!
-restarteaza calculatorul
-reinstaleaza browserul
-daca nu inceraca alt browser
-nu instala pluginuri la browser
-daca nu merge cu toate astea reinstaleaza windows (ai mare grija la pasul asta