| Emeraude a întrebat:

Faceti surprize persoanei iubite de Valentine's Day sau nu considerati ca aveti nevoie de o zi pe an/ un motiv pentru care sa va purtati deosebit cu cel/cea de langa voi? Are o semnificatie pentru voi aceasta zi? Ce cadouri faceti astazi?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Surprize se pot face oricand dar si in aceasta zi.

4 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Eu nu aveam nevoie de o zi speciala ca sa fac un cadou sau o seara romantica iubitei, noi faceam mai mereu evenivente frumoase intre noi doi, este nevoie de zia asta pentru cei care uita de persoana iubita si isi aduce aminte sa i faca cadou numai in zilel speciale

| dydy22 a răspuns:

Dar eu nu am cui i oferi dragostea mea

| RainDrop a răspuns:

Nu am nevoie de o zi speciala sau sa ma comport mai "dulce", in fiecare zi incerc sa o fac fericita

| loredana2012 a răspuns:

Nu-i fac, sa-mi faca el ca doar e baiat...insa nu azi, nu ne omoram dupa sarbatorile americane